Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Інформаційно-консультаційний центр

Інформаційно-консультаційний центр (далі – ІКЦ) створений при ПрАТ «Кіровоградобленерго»  (далі – Товариство) відповідно до Постанови НКРЕКП України від 12.03.2009 № 299, для налагодження та встановлення партнерських і ділових взаємовідносин між споживачами електричної енергії Кіровоградської області та суб’єктами електроенергетики, для розв’язання суперечливих та конфліктних ситуацій, надання роз’яснень з питань, які виникають у споживачів при виконанні вимог договорів про розподіл електроенергії, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці, забезпечення рівних умов для кожного заявника (споживача) з отримання відповідної інформації; об'єктивності розгляду звернень (заяв, скарг, пропозицій).

ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення які є споживачами електричної енергії чи мають намір ними стати.

Основні функції ІКЦ:

  • Надання інформації та консультацій споживачам при вирішенні різного роду питань, щодо послуг із розподілу (передачі) електричної енергії.
  • Робота з письмовими зверненнями споживачів, інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами.
  • Розгляд звернень, проектів відповідей, щодо спірних питань між Товариством та споживачами на комісії ІКЦ із залученням представників Управління Держенергонагляду у Кіровоградській області та сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Кіровоградській області.

 

ІКЦ знаходиться за адресою:

м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 78, приміщення Центру обслуговування споживачів, робоче вікно №14 та кабінет №305.

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 8:00 до 17:15;

Пт. з 8:00 до 16:00;

обідня перерва:

з 12:00 до 13:00.

тел. (0522)-35-68-20

e-mail: ікс_кое@kiroe.com.ua

 

Звертаємо Вашу увагу! Звернення, які будуть надходять на електронну адресу ІКЦ ПрАТ «Кіровоградобленерго» з електронних адрес технічних ресурсів, що підпадають під санкції згідно Указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 (mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо), будуть автоматично заблокованими.