Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Інформаційно-консультаційний центр

Інформаційно-консультаційний центр (далі – ІКЦ) створений при ПрАТ «Кіровоградобленерго»  (далі – Товариство) відповідно до Постанови НКРЕКП України від 12.03.2009 № 299, для налагодження та встановлення партнерських і ділових взаємовідносин між споживачами електричної енергії Кіровоградської області та суб’єктами електроенергетики, для розв’язання суперечливих та конфліктних ситуацій, надання роз’яснень з питань, які виникають у споживачів при виконанні вимог договорів про розподіл електроенергії, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці, забезпечення рівних умов для кожного заявника (споживача) з отримання відповідної інформації; об'єктивності розгляду звернень (заяв, скарг, пропозицій).

ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення які є споживачами електричної енергії чи мають намір ними стати.

Основні функції ІКЦ:

  • Надання інформації та консультацій споживачам при вирішенні різного роду питань, щодо послуг із розподілу (передачі) електричної енергії.
  • Робота з письмовими зверненнями споживачів, інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами.
  • Розгляд звернень, проектів відповідей, щодо спірних питань між Товариством та споживачами на комісії ІКЦ із залученням представників Управління Держенергонагляду у Кіровоградській області та сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Кіровоградській області.

 

ІКЦ знаходиться за адресою:

м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 78, приміщення Сервісного Центру, робоче вікно №14 та кабінет №305.

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 8:00 до 17:15;

Пт. з 8:00 до 16:00;

обідня перерва:

з 12:00 до 13:00.

тел. (0522)-35-68-20

e-mail: ікс_кое@kiroe.com.ua

 

Звертаємо Вашу увагу! Звернення, які будуть надходять на електронну адресу ІКЦ ПрАТ «Кіровоградобленерго» з електронних адрес технічних ресурсів, що підпадають під санкції згідно Указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 (mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо), будуть автоматично заблокованими.