Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

ЗМІ про нас

Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертає увагу мешканців Кіровоградщини на необхідність дотримання правил безпеки під час сільськогосподарських робіт та перебування в охоронних зонах ліній електропередачі і на прилеглих до них територіях.
"Пошкоджені, можна сказати, усі дроти, ізолятори, збита одна опора. Працює три бригади – 12 людей. По роботі, думаю, за години 3-4 відновимо".
Несприятливі погодні умови в кінці минулого тижня призвели до аварій на лініях електропередач. Лише підрозділу Долинському РЕМу доводиться відновлювати 188 опор та 370 км електроліній напругою в 10 кВт. На допомогу залучили комунальників з сусідніх районів. Як долають наслідки негоди та скільки на це потрібно часу – дізнавались журналісти CBN.
На підприємстві, від якого залежить електропостачання Кіровоградської області, долають наслідки ракетної атаки армією Росії 4 січня. Там закривають вибиті вікна, лагодять покрівлю, щоб підприємство могло працювати під час морозів.
"Складний технічний організм", — так назвав енергосистему України голова правління підприємства "Кіровоградобленерго" Володимир Чернявський. В інтерв'ю Суспільному він розповів про її роботу в умовах війни.Складний технічний організм", — так назвав енергосистему України голова правління підприємства "Кіровоградобленерго" Володимир Чернявський. В інтерв'ю Суспільному він розповів...
З жовтня 2022 року фахівці ПрАТ «Кіровоградобленерго» працюють над відновленням зруйнованих внаслідок війни електромереж Херсонської області.
Якою буде ця зима – не відомо. Адже тут діють не лише природні фактори (погодні умови), а й людські (війна, імовірні обстріли і руйнація об’єктів енергетики тощо). Тому до опалювального сезону потрібно готуватися вже зараз, аби уникнути неприємних ситуацій, зокрема пожеж.
Через пошкодження росіянами об’єктів енергетики, осінньо-зимовий період, буде важчим і складніший, ніж той рік. Загальний обсяг фінансування робіт з підготовки до зимового сезону – 80 мільйонів гривень.
Лов риби в охоронній зоні або поблизу повітряних ліній електропередачі (ЛЕП) створює реальну загрозу життю та здоров’ю.
Про це виданню «Без купюр» повідомили в ПрАТ «Кіровоградобленерго».