Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Новини

«Укренерго» включило в роботу останню з пошкоджених негодою магістральних високовольтних ліній 330 кВ. Надійність живлення південного регіону відновлено. На ранок залишається знеструмленим через негоду 191 населений пункт. В вечірні години 16:00 – 18:00 в енергосистемі можливий дефіцит електроенергії. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо!...
Колективне плетіння сіток на фронт.
У День гідності та свободи, 21 листопада, рух громадянського спротиву на тимчасово захоплених російськими окупантами територіях України "Жовта стрічка" у партнерстві з комунікаційною агенцією Gres Todorchuk запустили флешмоб, щоб підтримати сміливих українців, які борються в окупації. Дати всій країні впевненість у тому, що всі тимчасово окуповані території будуть повернені та відбудовані,...
Існує три стратегії енергоощадження в побуті, які допоможуть заощаджувати на електроенергії, при цьому суттєво не обмежуючи людей у її споживанні. Ідеться про пряму економію шляхом оптимізації роботи електроприладів, переоснащення житла і перегляд тарифу.
ПрАТ «Кіровоградобленерго» повідомляє можливих учасників оптового енергетичного ринку про необхідність їх реєстрації, як учасників оптового енергетичного ринку.
Недоброчесні медіа і телеграм-канали почали використовувати торішні відео і сюжети, стверджуючи, що в Україні запроваджуються графіки відключень. Це пряма брехня і російське ІПСО.
Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з вами ПЕРЕМОГУ! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!
Твоя кров може врятувати ТРЬОХ: колектив ПрАТ Кіровоградобленерго закликає долучитися до донорської акції «Врятуй життя захисника!».
Відвідали штаб БО "Разом ми Сила" та з задоволенням попрацювали на благо.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої справи.