Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кол-центр 0-800-501-148
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн kanc@kiroe.com.ua

Новини

Тривають змагання з професійної майстерності серед бригад розподільних мереж РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго».
Знання – це сила. А в енергетиці, ще й безпека. Виконання робіт в електроустановках вимагає не лише вправних рук, а й чіткого розуміння, що і як ти робиш. У ПрАТ «Кіровоградобленерго» є всі умови для навчання та підвищення кваліфікації персоналу, виконуються планові заходи з охорони праці.
Аварійне відключення 1 повітряної лінії напругою 150 кВ, 1 ПЛ-35 кВ, 35 ПЛ-10 кВ – такі наслідки грози, яка прокотилася Кіровоградщиною 7-8 липня. 
Тривають планові технічні заходи в рамках реалізації інвестиційної програми ПрАТ «Кіровоградобленерго» 2020 року. 
У Кропивницькому на підстанції напругою 35/10 кВ «Балашівка» тривають ремонтні роботи.
Шановні жителі області! Здоров`я та благополуччя вам! Рідній Україні – миру й процвітання!
18 липня 2018 року Постановою Кабінету Міністрів України № 853 були затверджені «Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики». Ними регламентується загальний порядок здійснення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики незалежно від форми власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та порядок взаємодії власника...
Незважаючи на складнощі, зумовлені введенням карантинних обмежень, робота технічних служб та підрозділів ПрАТ «Кіровоградобленерго» не зупиняється. 
35 відключених повітряних ліній напругою 10 кВ у половині районів області – наслідок буревію, який пронісся Кіровоградщиною надвечір 21 червня. Завдяки злагодженим та професійним діям персоналу районів електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго» переважну більшість пошкоджень вдалося усунути протягом ночі.
Інвестиційна програма ПрАТ «Кіровоградобленерго» на 2020 рік є логічним продовженням реалізації комплексу заходів технічного розвитку компанії, модернізації обладнання та будівництва електричних мереж, автоматизації виробничих процесів, розвитку системи  зв’язку та телемеханіки, визначених «Планом розвитку ПрАТ «Кіровоградобленерго» на 2020–2024...