Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн [email protected]

Новини

Група компаній VS Energy та її акціонери висловлюють щиру повагу героїзму та згуртованості українського народу та Збройних сил України в боротьбі за європейське демократичне майбутнє.
Нехай наш патріотизм допомагає нашим воїнам захищати рідну Україну.  
З перших днів війни значні зусилля та кошти ПрАТ Кіровоградобленерго було спрямовано на допомогу ЗСУ, теробороні та Національній поліції.    
Силами виробничого персоналу ПрАТ “Кіровоградобленерго” були проведені безоплатні роботи з приєднання до електропостачання чергового блокпосту територіальної оборони. З початку війни силами персоналу та за рахунок власних коштів підприємства було приєднано до електричних мереж та забезпечено електроенергією понад 80 блокпостів на території Кіровоградської області. Стоїмо...
Від початку війни внаслідок артилерійських, авіаційних та ракетних обстрілів у розподільних, електричних мережах сталися масові відключення та пошкодження обладнання. Колективи ПрАТ "Кіроворадобленерго", незважаючи на часом надскладні та небезпечні умови роботи, продовжують виконувати своє головне завдання — підтримують функціонування електричних станцій, систем передачі та...
  Підприємством ПрАТ Кіровоградобленерго був придбаний, доукомплектований й переданий благодійному фонду ТУРБОТА автомобіль MERCEDES-BENZ. Загальні витрати склали близько 250 тис. грн. Стоїмо єдиним фронтом!
У Кропивницькому вже втретє пройшов благодійний турнір з футзалу на підтримку ЗСУ.
« У зв'язку з введенням військового станом у країні та згідно з постановою НКРЕКП № 349 від 26.03.2022 деякі сервіси ПРАТ «Кіровоградобленерго» тимчасово недоступні.  
Виробничим персоналом ПрАТ Кіровоградобленерго було проведено безоплатних робіт по маскуванню автотранспортних засобів для ЗСУ на суму майже 25 тис. грн. Стоїмо єдиним фронтом!