Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Новини

Група компаній VS Energy та її акціонери висловлюють щиру повагу героїзму та згуртованості українського народу та Збройних сил України в боротьбі за європейське демократичне майбутнє.
Віліс Дамбінс: "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" – бізнес, що належить європейським акціонерам, управляється українським менеджментом і працює в правовому полі України
Співробітники Кіровоградського МРЕМ за власні кошти придбали для нашого колеги та його побратимів необхідну їм техніку.
Колектив ПрАТ Кіровоградобленерго закликає мешканців м. Кропивницький долучитися до благодійної акції – Книга для військових.
28 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.
Шановні мешканці нашого міста та області, ПрАТ Кіровоградобленерго попереджає, що лов риби в охоронній зоні або поблизу повітряних ліній електропередачі (ЛЕП) створює реальну загрозу життю та здоров'ю. 
Авто, яке було безоплатно передано ПрАТ Кіровоградобленерго в червні місяці для взводу розвідки, де воюють наші колеги, врятувало життя близько 100 бійців під час бойових дій на сході країни.    
Співробітники Кіровоградського РЕМ: Верещак Віктор, Данілов Олександр, Божок Михайло, Балка Олексій, Сулейманов Едуард, на волонтерських засадах закінчили ремонт 4 автомобілів для ЗСУ.
Ухвалення 28 червня 1996 року Верховною Радою України Головного закону країни, ознаменувало народження вільної та незалежної держави.
ПрАТ "Кіровоградобленерго" не залишилось осторонь і прийшло на допомогу колегам з АТ "Українська залізниця" у виконанні робіт з ліквідації наслідків ракетних обстрілів Кіровоградської області.