Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн kanc@kiroe.com.ua

Новини

        Взаємовідносини оператора системи розподілу та замовників послуги з приєднання регулюються, зокрема, "Кодексом систем розподілу", затвердженим постановою НКРЕКП №310 від 14.03.2018р. (зі змінами, далі - Кодекс).  
9 липня 2021 року у м. Кропивницькому відбулися позачергові збори первинної профспілкової  організації ПрАТ "Кіровоградобленерго".  На зборах були присутні 52 делегати та 15 запрошених гостей. Конференція пройшла в режимі Zoom – наради.     
ПрАТ "Кіровоградобленерго" звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил пожежної безпеки в охоронних зонах ліній електропередачі та на прилеглих до них територіях.
  Україну вважають батьківщиною найстарішої Конституції в світі. Гетьман Війська Запорозького Пилип Орлик в 1710 році прийняв цей документ. Він написав її для свого війська. Конституція Орлика складається з вступного слова і 16 статей. Документ складений на латині і староукраїнською мовою. Перша Конституція незалежної Української держави прийнята Верховною Радою України 28 червня...
Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (грози, в окремих районах град, вітер до 15-20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.  
28 травня в м. Києві відбувся Турнір з футзалу  «ВС ГРУП МЕНЕДЖМЕНТ».
Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертає Вашу увагу на необхідність дотримання правил безпеки під час сільськогосподарських робіт та перебування в охоронних зонах ліній електропередачі і на прилеглих до них територіях.
20 травня українці відзначають День Вишиванки! ПрАТ Кіровоградобленерго, вже традиційно, приєднався до святкування! Українська вишиванка - генетичний код нашого народу!
За статистикою, з настанням літніх канікул збільшується кількість прикрих випадків, пов'язаних з ураженням дітей електрострумом. Зазвичай це відбувається внаслідок порушення правил користування електроприладами.
9 Травня – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великоїсили духу нашого народу. У цей славний день, ми знову повертаємося до незабутньоготравня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хтовиборов нашу свободу у страшному поєдинку зфашистськими загарбниками.  Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто,...