Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Електробезпека

Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров’я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок...
ПрАТ Кіровоградобленерго закликає мешканців області підготувати все до опалювального сезону вже зараз.
У зв’язку з погодними умовами ПрАТ Кіровоградобленерго нагадує про важливість дотримання правил електробезпеки.
Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертає Вашу увагу на необхідність дотримання правил безпеки під час сільськогосподарських робіт та перебування в охоронних зонах ліній електропередачі і на прилеглих до них територіях.
ПрАТ «Кіровоградобленерго» закликає у разі виявлення загоряння в охоронних зонах ліній електропередачі негайно повідомляти за телефоном «101» пожежно-рятувальний підрозділ. Не нехтуйте елементарними правилами власної безпеки. Бережіть себе та своїх рідних.
Без електроенергії важко уявити сучасне життя. Вона міцно увійшла в кожну галузь, побутову та виробничу сфери. Комфорт і затишок у наших оселях, робота підприємств та установ, комунальної галузі та транспорту, оздоровлення та відпочинок людей неможливі без неї.
Шановні мешканці нашого міста та області, ПрАТ Кіровоградобленерго попереджає, що лов риби в охоронній зоні або поблизу повітряних ліній електропередачі (ЛЕП) створює реальну загрозу життю та здоров'ю. 
З вечора 21 та вночі 22 травня на території Кіровоградської області спостерігались складні погодні умови: пройшли потужні зливові дощі які супроводжувались шквалами зі швидкістю вітру 20 м/с, що спричинили падіння дерев та гілок на лінії електропередач різних класів напруги.       
Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (вітер до 15-20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.
Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» вкотре наголошую є , що небезпечно підпалювати сухостій неподалік ліній електропередач. Адже неконтрольований вогонь створює реальну загрозу обривів проводів, пошкодження електрообладнання і, як наслідок, призводить до довготривалих аварійних вимкнень.   Окрім того, підпали поблизу підстанцій, під лініями...