Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Електробезпека

Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертає увагу мешканців Кіровоградщини на необхідність дотримання правил безпеки під час перебування в охоронних зонах ліній електропередачі і на прилеглих до них територіях.
В охоронних зонах ліній електропередачі та на прилеглих до них територіях важливо й необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки. Відкритий вогонь на полях, через які проходять високовольтні лінії, здатен спричинити замикання, що може призвести до руйнівних наслідків. Висока температура спалює кисень і розріджує повітря, тому зникає ізоляційний повітряний прошарок між проводом і землею. Це...
Якщо ви є свідком пожежі поблизу підстанцій чи ліній електропередач – телефонуйте в кол-центр компанії 0-800-501-148, 050-488-80-63, 067-521-15-70. Наша сила в єдності! Разом до ПЕРЕМОГИ!
 Поради для безпечного дозвілля. Щоб запобігти небезпеці, ПрАТ “Кіровоградобленерго” закликає дотримуватися правил безпеки.
Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров’я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок...
ПрАТ Кіровоградобленерго закликає мешканців області підготувати все до опалювального сезону вже зараз.
У зв’язку з погодними умовами ПрАТ Кіровоградобленерго нагадує про важливість дотримання правил електробезпеки.
Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» звертає Вашу увагу на необхідність дотримання правил безпеки під час сільськогосподарських робіт та перебування в охоронних зонах ліній електропередачі і на прилеглих до них територіях.
ПрАТ «Кіровоградобленерго» закликає у разі виявлення загоряння в охоронних зонах ліній електропередачі негайно повідомляти за телефоном «101» пожежно-рятувальний підрозділ. Не нехтуйте елементарними правилами власної безпеки. Бережіть себе та своїх рідних.
Без електроенергії важко уявити сучасне життя. Вона міцно увійшла в кожну галузь, побутову та виробничу сфери. Комфорт і затишок у наших оселях, робота підприємств та установ, комунальної галузі та транспорту, оздоровлення та відпочинок людей неможливі без неї.