Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Передача показників лічильника

Будь ласка, оберіть зручний для Вас спосіб передачі показників лічильника!

Сайт
Особистий кабінет індивідуального побутового споживача
Viber
Telegram
Електронною поштою

Передача показників лічильника через сайт

Щоб передати показник прилада обліку електричної енергії, необхідно в поле з назвою "Дата показів прилада обліку" занести дату зняття показів, а в поле "Покази прилада обліку" занести показники лічильника і натиснути кнопку "Надіслати показники".

Введіть Ваш рахунок:

Передача показників лічильника через особистий кабінет споживача

У особистому кабінеті ПрАТ «Кіровоградобленерго» (далі - Товариство) Ви можете передати показники лічильника, відслідковувати обсяги спожитої електричної енергії, дізнатись про стан розрахунків за електроенергію, спожиту до 01.01.2019 року. Товариство наголошує! Мешканцям Кіровоградської області постачання електричної енергії здійснює ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» (далі – Постачальник) з 01.01.2019 року.

Щоб надати показники лічильника в особистому кабінеті, потрібно виконати такі кроки:

 • Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію в особистому кабінеті;
 • При реєстрації заповніть всі необхідні поля – логін та пароль, електронну пошту, особовий рахунок, ідентифікаційний податковий номер та номер телефону;
 • Після реєстрації на вказану Вами електронну пошту буде надіслано лист-підтвердження.

Увага! Після надсилання показників, на екрані знову будуть наведені основні відомості про споживача. Надісланий показник лічильника буде доступний для перегляду тільки після закриття поточного розрахункового періоду. Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати за спожиту електричну енергію є календарний місяць (з першого числа місяця до такого ж числа наступного місяця). Саме за цей період на підставі різниці показань лічильника нараховується фактичний об'єм. Згідно норм діючого в Україні законодавства, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця знімати фактичні покази лічильника електричної енергії та повідомляти їх оператору системи розподілу.

Для своєчасного та коректного формування рахунків за фактично спожиту електроенергію у постачальника, просимо щомісяця надавати показники лічильника станом на 1 число.

* Показники, на будь-яке інше число, крім 1-го, будуть використані для розрахунку в наступному розрахунковому періоді, в який подані, поточний об'єм використаної електроенергії буде розрахований за середньодобовим споживанням.

Передача показників лічильника через Viber

При першому використанні боту для підключення послуги:

 1. Відкрийте програму Viber на комп’ютері, планшеті або смартфоні;
 2. Відкрийте в меню програми Viber розділ QR-код;
 3. Наведіть камеру Вашого пристрою на наведений тут QR-код;
 4. Приєднайтесь до Сервісу передачі показів ПрАТ "Кіровоградобленерго";
 5. Для запуску боту напишіть будь-яке перше повідомлення;
 6. Приємного користування!

Передача показників лічильника через Telegram

При першому використанні боту для підключення послуги:

 1. Відкрийте додаток Тelegram на комп'ютері, планшеті або смартфоні;
 2. Відкрийте в меню вкладку "Контакти";
 3. Натисніть "Пошук" та введіть @kirovogradoblenergobot ;
 4. Для запуску боту натисніть «Start»;
 5. Приємного користування!

Передача показників лічильника за допомогою електронного листа

Надішліть на електронну пошту [email protected] номер особистого рахунку та показники лічильника.

Увага! Показники лічильника мають передаватися в період 2 останніх і 3 перших календарних днів поточного місяця.

Відповідно до п. 8.6.2 «Кодексу комерційного обліку електричної енергії»: індивідуальні побутові споживачі зобов'язані щомісяця зчитувати фактичні покази зі всіх лічильників, встановлених на об'єкті споживача та надавати їх відповідному оператору системи розподілу або ППКО (ПрАТ «Кіровоградобленерго» ППКО – постачальник послуг комерційного обліку електричної енергії – суб'єкт господарювання, який надає послуги комерційного обліку на ринку електричної енергії відповідно до вимог Закону України "Про ринок електричної енергії" та цього Кодексу) (на перше число календарного місяця, наступного за розрахунковим).

Відповідно до п. 8.6.3 «Кодексу комерційного обліку електричної енергії»: зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.