Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Бережіть своє здоров’я і життя!

Бережіть своє здоров’я і життя!

У зв’язку із складною синоптичною ситуацією – грози і шквальний вітер, відбуваються пошкодження ліній електропередачі.

ПрАТ "Кіровоградобленерго" застерігає жителів Кіровоградської області:

Не наближайтесь до електрообладнання під час негоди. Ризик ураження електричним струмом збільшується під час дощу чи навіть сильного туману.

За жодних обставин не торкайтесь обірваних чи провислих проводів повітряної лінії електропередач! Якщо Ви виявили обірваний провід лінії електропередач, що лежить на землі, у жодному випадку не наближайтеся до нього на відстань меншу 10 метрів – це смертельно небезпечно!

Майте на увазі, що в залежності від напруги радіус ураження електрострумом від обірваного проводу, який лежить на землі, може сягати 8-10 метрів. Щоб уникнути біди, організуйте охорону місця обриву чи провисання лінії електропередачі, за можливості організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду аварійної бригади енергетиків або позначте місце будь-якими обмежувальними знаками – кольоровими стрічками, гіллям чи іншими підручними матеріалами та негайно повідомте про ситуацію, що склалася у кол-центр товариства або диспетчеру району електромереж.

Не намагайтесь самостійно відновити електропостачання в електрощитових шафах, трансформаторних підстанціях чи іншому електрообладнанні - це смертельно небезпечно.

Шановні батьки та дорослі особливу увагу приділіть дітям, попередьте їх про смертельну небезпеку враження електричним струмом від обірваних проводів та у разі проникнення в приміщення електроустановок.

Аварійні роботи з відновлення електропостачання та усунення наслідків стихійних явищ проводяться працівниками ПрАТ "Кіровоградобленерго" в найкоротші терміни.

Повідомлення жителів області про відключення електромереж та обриви проводів приймаються з будь-якого населеного пункту області цілодобово за єдиним телефонними номерами кол-центру ПрАТ "Кіровоградобленерго"

Дотримуйтеся правил електробезпеки! Бережіть своє здоров’я і життя!