Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн [email protected]

Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Через дії окупантів, підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, опинилися у скрутній ситуації. Вони змушені постійно ліквідувати численні аварії внаслідок обстрілів інфраструктури. Часто, ризикуючи своїм життям.  Водночас проплата рахунків за ЖКП населенням залишається дуже низькою. За оцінками експертів навіть у тих регіонах, де немає військових дій, вона становить менше ніж 50%. Паралельно зростають борги населення за комуналку. Аби українці не залишилися без тепла, води, газу, світла, а країна загалом не опинилася в прірві гуманітарної катастрофи, сьогодні, як ніколи, потрібно підтримати комунальників.

 

Прикро, але борги українців стали навіть одним із засобів шантажу окупантів. Так, в окупованому Бердянську російські пропагандисти обіцяють списати борги за компослуги місцевим мешканцям і натомість видати їм російські паспорти.

 

Підприємства, які надають житлово-комунальні послуги, працюють сьогодні в режимі 24/7, тобто аварійні бригади за першої потреби виїжджають на ремонтні роботи. Найкращою допомогою для них у цій ситуації буде максимальна проплата населенням рахунків за комунальні послуги.

 

Наша сила в єдності! Разом до ПЕРЕМОГИ!