Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн [email protected]

Старт інвестиціям дано

Старт інвестиціям дано

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалено інвестиційну програму ПрАТ «Кіровоградобленерго» на 2020 рік. Отже, в області стартувала чергова кампанія з будівництва, реконструкції, переоснащення електромереж та виконання ряду інших заходів, направлених на оптимізацію роботи оператора системи розподілу.

Зокрема, заплановано реконструювати і переоснастити ряд високовольтних підстанцій. Це ПС класів напруги 150, 110 і 35 кВ «Новомиргородська», «Капітанівка» (Новомиргородський район), «Магнітна» (Знам’янський район), «Новоархангельська», «Тернівська ГЕС» (Новоархангельський район), «ПТО» (Олександрійський район) та «Гайворонська ГЕС».

В обласному центрі встановлять 3 трансформаторні підстанції напругою 10/0,4 кВ, 1 розвантажувальну ТП в Знам’янському районі та реконструюють закриту трансформаторну підстанцію у м. Новомиргороді.

У Вільшанському районі планується реконструкція 14 кілометрів повітряних ліній напругою 10 кВ та більше 75 кілометрів ліній 0,4 кВ у Знам’янському, Компаніївському, Новоархангельському, Новоукраїнському, Світловодському, Кропивницькому районах та обласному центрі. В Кропивницькому також збудують майже 4 кілометри нових ліній електропередачі напругою 0,4 і 10 кВ.

Серед іншого, інвестпрограмою передбачається впровадження системи автоматизованого збору даних у 3 352 побутових споживачів в п’яти районах області і встановлення 3 141 шафи обліку електроенергії в 16 районах.

Сергій Богомільчук,
прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго».