Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Підтримка онлайн [email protected]

Підсумок роботи як чергова стартова лінія

Підсумок роботи як чергова стартова лінія

Технічними службами та підрозділами ПрАТ «Кіровоградобленерго» із залученням підрядних організацій у 2019 році відремонтовано 8 силових трансформаторів класів напруги 150 і 35 кВ, 108 силових трансформаторів та 1 379 трансформаторних підстанцій напругою 6-10/0,4 кВ.

Виконано капітальний ремонт 206 кілометрів повітряних ліній напругою 150 і 35 кВ, 899 кілометрів ПЛ напругою 6-10 кВ, 1 200 кілометрів ліній 0,4 кВ.

В рамках інвестиційної програми товариства збудовано те реконструйовано 36 кілометрів ПЛ-10 кВ, 33 кілометри ПЛ-0,4 кВ із використанням ізольованого проводу, 11 кілометрів кабельних ліній 10 та 0,4 кВ.

В обласному центрі та Кропивницькому районі встановлено 5 нових розвантажувальних трансформаторних підстанцій напругою 10/0,4 кВ, в районі також реконструювали 2 трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ. У Кропивницькому та Світловодську реконструйовано 2 розподільчих пункти. Окрім цього, в обласному центрі на 8 ТП виконано заміну силових трансформаторів – замість шестикіловольтних встановили трансформатори 10 кВ.

Виконано комплекс технічних заходів на підстанціях класу напруги 150 кВ «Капітанівка», «Липняжка», «Березівка», «Сільмаш», «Центральна», «Компаніївка», «Південно-Східна» та «ПТО».

У Вільшанському районі встановлено систему дистанційного управління обладнанням 4 підстанцій 35 кВ.

Для енергетиків підсумок роботи за певний період – лише чергова лінія старту. Енергосистема, складний багаторівневий й багатокомпонентний механізм, умови функціонування якого до того ж постійно змінюються, вимагає щоденної уваги. Зробити все і видихнути з полегшенням тут не виходить. Тож підбивши підсумки року, що минув, розпочинаємо втілювати плани року нинішнього.

Сергій Богомільчук,
прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго».