Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Крадіжка під час відновлення ЛЕП яка живить с. Славне Долинської громади.

Крадіжка під час відновлення ЛЕП яка живить с. Славне Долинської громади.

З ночі 7 січня, аварійні бригади ПрАТ Кіровоградобленерго цілодобово працюють над відновленням електропостачання в нашій області. Дощ, мороз та шквальний вітер найбільше наробили біди в Долинському та Бобринецькому районах електричних мереж. Сотні населених пунктів залишилися без електропостачання.

Наші фахівці робили все можливе, а іноді й неможливе задля того, щоб як найшвидше повернути світло людям. Негода зруйнувала сотні км ліній електричних мереж, деякі з ЛЕП були зруйновані повністю.
Ми готові боротися проти будь-якого стихійного лиха, звикли боротися проти ворожих атак на енергосистему. Але повірити, що нам доведеться призупинити роботи з відновлення через чиюсь жадібність та підлість….
Повітряна лінія яка живить с. Славне має довжину 7 км. Під час стихії в ніч з 7 на 8 січня вона майже вся була зруйнована. Всі ці дні бригади ПрАТ Кіровоградобленерго працювали над її відновленням. В ніч з 11.01 на 12.01 невідомими особами було вкрадено з цієї ділянки майже 2-км підготовлених до монтажу електричних проводів.
Служба захисту економіки ПрАТ Кіровоградобленерго звертається до всіх з проханням невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які вчиняють крадіжки енергетичного майна або скуповують трансформаторну оливу, металеві кутники з опор високовольтних ліній електропередач та алюмінієві дроти.
Телефони оперативного чергового ПрАТ «Кіровоградобленерго»: (067) 520-75-04 (цілодобово).