Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Інвестиційну програму ПрАТ “Кіровоградобленерго“ на 2021 рік - затверджено.

Інвестиційну програму ПрАТ “Кіровоградобленерго“ на 2021 рік - затверджено.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 25 листопада 2020 року на відкритому засіданні прийняла постанову «Про схвалення інвестиційної програми ПрАТ Кіровоградобленерго на 2021 рік», із застосуванням стимулюючого регулювання. 

Загальний обсяг фінансування заходів інвестпрограми складає 289,5 млн грн без ПДВ. Плановий обсяг  капітальних вкладень на 2021 рік для ПрАТ Кіровоградобленерго зросте в 1,7 рази в порівнянні з 2020 роком.

Найбільші обсяги коштів буде спрямовано на:

  • будівництво та реконструкцію мереж, які найбільш наближені до споживача та мають соціальну важливість, а саме лінії електропередач 0,4-10 кВ та трансформаторні підстанції 6-10 кВ;
  • технічне переоснащення підстанцій 35-150 кВ, які є основними районними джерелами живлення для споживачів електричної енергії області.
  • виконання телемеханізації енергооб’єктів в Новомиргородському та Новоукраїнському районах.

 

Реалізація запланованих заходів дозволить зменшити кількість і тривалість аварійних відключень, забезпечити гарантовані показники якості електричної енергії, гарантувати належний технічний стан енергооб’єктів ПрАТ Кіровоградобленерго шляхом їх реконструкції та заміни зношених елементів.

Необхідно наголосити на тому, що НКРЕКП вперше схвалила проекти тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік із застосуванням стимулюючого регулювання. При цьому ПрАТ Кіровоградобленерго в числі перших енергокомпаній подало розрахунки для отримання тарифів на послуги з розподілу електричної енергії та Інвестиційної програми із застосуванням стимулюючого регулювання..

Стимулююче регулювання – система тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямована на залучення інвестицій для будівництва та модернізації електричних мереж та стимулювання більш ефективних витрат електророзподільних компаній.

Рішення щодо застосування для ПрАТ Кіровоградобленерго стимулюючих тарифів, серед іншого, дозволить забезпечити значні обсяги будівництва, реконструкції та модернізації електромереж та підстанцій, що, в свою чергу, сприятиме підвищенню якості послуги з розподілу електроенергії, здешевленню та скороченню терміну приєднання до електричних мереж нових споживачів.