Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

росія має відповісти за війну проти України, – акціонер VS Energy

росія має відповісти за війну проти України, – акціонер VS Energy

Віліс Дамбінс, акціонер групи компаній VS Energy, впевнений, що дії росії в Україні є злочином світового масштабу, за які путін та росія повинні відповісти перед міжнародним трибуналом.

Так гостро Віліс Дамбінс відреагував, дізнавшись про смерть ще одного співробітника обленерго, що входить до групи компаній VS Energy, повідомили у компанії.

"Загинув співробітник "Кіровоградобленерго". 11 вересня йому виповнилося б 25 років. У нього залишилися дружина та маленька дитина. Безумовно, наша компанія не залишить їх з бідою віч-на-віч. Ми допоможемо всім, чим тільки зможемо", – заявив Віліс Дамбінс.

У 2022 року це вже не перша смерть співробітників обленерго, які входять до групи компаній VS Energy. Раніше від ворожого авіаудару загинув 38-річний заступник служби підстанцій "Рівнеобленерго" Андрій Савоник, а також Микола Бобко – електромонтер "Кіровоградобленерго". Один співробітник "Кіровоградобленерго" вважається зниклим безвісти. На сьогоднішній день у ЗСУ служать понад 600 співробітників групи компаній VS Energy.

"Це нелюдська та невиправдана війна, розв'язана путіним та росією! Вони мають відповісти за всі скоєні злочини в Україні та за смерті українців!

Я підтримую позицію Президента моєї країни Латвії Егілса Левітса щодо необхідності створити міжнародний трибунал для покарання ініціаторів та безпосередніх виконавців російської війни проти України", – прокоментував Віліс Дамбінс.

"На додаток до допомоги ЗСУ від групи компаній VS Energy на суму понад 60 мільйонів гривень, мною придбано п'ять позашляховиків для фронту, три безпілотники, а також машини швидкої допомоги.

Це мій особистий внесок у перемогу України над нашим спільним ворогом. Усі спроби пов'язати моє ім'я з токсичними російськими політиками я сприймаю як особисту образу!

Європа та моя країна Латвія підтримують українців у боротьбі з російським терором. Латвія вже надала Україні одну третину свого річного військового бюджету. І ми продовжимо надавати гуманітарну та військову допомогу Україні!", – поділився Дамбінс.

ПЕРШОДЖЕРЕЛО: https://ukranews.com/ua/news/882403-rosiya-maye-vidpovisty-za-vijnu-proty-ukrayiny-aktsioner-vs-energy#google_vignette

АВТОР: Анна Рудик