Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

"Ракети літають над головами, вибухи чути постійно".

"Ракети літають над головами, вибухи чути постійно".

Енергетик з Долинської громади Кіровоградської області Олег Попов разом з 12 працівниками "Кіровоградобленерго" відновлюють електропостачання у звільнених від російської окупації селах Херсонщини. Під час роботи врятували місцевого жителя, який наступив на розтяжку. Розповів Суспільному, що лишили після себе російські військові та в яких умовах відновлюють електропостачання.

Майстер підприємства "Кіровоградобленерго" Олег Попов на два дні приїхав додому з Херсонщини. Там з жовтня у звільнених від російської армії селах разом з іншими працівниками підприємства "Кіровоградобленерго" відновлюють електропостачання. Розпочали з села Нова Калуга, де працювали по 11 годин на день.

"Як поселили нас, у першу ж ніч було два прильоти. Воронка була близько семи метрів глибиною і в діаметрі 15–20 метрів. Перші два тижні лінія фронту була 13 кілометрів від нас. Ми чули і вибухи, і над головами ракети літали".

Розповів, за два тижні відновили електропостачання "Калуга-Біла Криниця" та "Біла Криниця-Колос".
 
dcaf1378ddbdadf11

Згадує, як у селі Мала Олександрівка врятували чоловіка, який помирав від крововтрати. Він наступив на російську розтяжку в лісі.

"Перед тим, як працювати, нам допомагають сапери. Заміновано там. Нам сказали коли хтось підірветься, туди не бігти. Тому що може щось лишитися. А як не бігти? Коли чоловік підірвався та кличе на допомогу? Ми з хлопцями взяли турнікет і пішли за слідами моторолера. Знайшли його, він лежав. Нога подроблена була. Кров хлище. Ми наклали турнікет. Потім приїхали військові та забрали його на Берислав. Там чоловіка прооперували, йому і в живіт попало, але живий".

У селах, де працював Олег Попов, вісім місяців не було електроенергії та зв’язку. Розповів, підстанція в селі Білоусове не підлягає відновленню.

efb39d36988de9bc

"Руїни. Що може після російської армії залишитися? Кинули якусь запалювальну суміш. І горіло все всередині, комп’ютери, документи. Все, що було".

Цього тижня бригада енергетиків з Кіровоградської області працює на правобережній Херсонщині.

"Їздити туди треба дуже довго. Тому що руйнувань дуже багато. Ми майже 10 кілометрів дроту тільки поставили".

ПЕРШОДЖЕРЕЛО: Суспільне Кропивницький