Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

У Кіровоградській області діють обмеження електроспоживання

У Кіровоградській області діють обмеження електроспоживання

Графіки відключень електроенергії, які розміщені на сайті підприємства "Кіровоградобленерго", під час обмежень не діють. Споживання потрібно скоротити майже удвічі в порівнянні з минулим роком, розповів Суспільному технічний директор підприємства Валерій Запорожець.

У Кіровоградській області 30 листопада діє обмеження на споживання електроенергії – 219 МВт. Такі ліміти для кожної області встановлює "Укренерго" через пошкодження системи внаслідок ракетних обстрілів РФ. Торік, коли споживачі мали змогу використовувати потужності системи безлімітно, електричні навантаження були вищими та в зимовий період досягали позначки 390 МВт, говорить Валерій Запорожець.

Дотримуються встановленого ліміту шляхом контролю навантаження на магістральні лінії. У випадку перевантаження живлення відключають.

Загальна кількість користувачів, які приєднані до мереж у Кіровоградській області – 456 тисяч.

"Щоб входити в ліміт, ми повинні бути солідарними зі споживачами, – вважає Валерій Запорожець. – Графіки не застосовуються, бо неможливо швидко відреагувати на зміну навантаження і дотриматись ліміту. Чи це юридичний споживач, чи приватна особа – знижуйте електронавантаження на своїх підприємствах, у побуті, щоб уникнути дефіциту електроенергії".

Валерій Запорожець говорить, працівники "Кіровоградобленерго" готуються до відновлень мереж після обстрілів з початку вторгнення Росії в Україну. "Підготовка наших фахівців до різних сценаріїв триває. Ми непогано відпрацювали з пошкодженнями від ракетних ударів Росії останніми місяцями. Енергосистема області вистояла".

ПЕРШОДЖЕРЕЛО: Суспільне Кропивницький https://suspilne.media/328810-u-kirovogradskij-oblasti-diut-obmezenna-elektrospozivanna/ 

ФОТО: Суспільне Кропивницький