Разом до перемоги!
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
м. Кропивницький Студентський бульвар, 15
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі
Кіровоградобленерго Тепла та світла Вашій оселі

Працівники ВС Енерджі повертають світло на звільнену Херсонщину

Працівники ВС Енерджі повертають світло на звільнену Херсонщину

Терористичні дії російської федерації на території України призвели до ускладнень з електропостачанням. Як повідомляє міністр енергетики Герман Галущенко, російські ракети, випущені в об’єкти інфраструктури, уразили всі теплові електростанції та залишили без струму 44 високовольтні лінії. Такі масштабні пошкодження не траплялися жодній європейській країні, відколи закінчилася Друга світова війна. Деякі підстанції біля великих міст уражені до восьми разів. Збитки оцінюються мільярдами.

Не оминули росіяни ударами й Херсонщину. Та майже одразу після її звільнення VS Energy розпочали відновлювальні роботи, до яких долучилися працівники Рівненського, Житомирського, Кіровоградського, Чернівецького обленерго, що входять до ВС Груп Менеджмент в Україні. Відновлення електропостачання на Херсонщину ― непроста справа, яку потрібно робити попри ризики, що її супроводжують. Лише за 1 день 6 грудня 2022 року регіон обстріляли 51 раз з артилерії, РСЗВ, танків, мінометів. Які здобутки та труднощі спіткали енергетиків в області? Про це звітує VS Energy.

Працівники ВС Енерджі повертають світло на звільнену Херсонщину

Як ремонтні бригади енергетиків відновлюють Херсонщину

У цей нелегкий період об’єдналися працівники всіх підприємств, що входять до складу VS Energy, а також Укренерго. Наслідуючи приклад усього українського народу, де кожен робить свій внесок у перемогу, вони разом долають труднощі. Кіровоградобленерго, Рівнеобленерго, Чернівціобленерго та Житомиробленерго вирушили на енергетичний фронт. Ризикуючи життям, вони працюють у складних умовах.

Допомога від Кіровоградобленерго

На Херсонщину бригада з 13 фахівців підприємств VS Energy відправилася в жовтні, прихопивши власну техніку, щойно ЗСУ почали звільняти села. Атак російських терористів зазнавали з першої з ночі, адже лінія фронту йшла за 13 км. Що вдалося зробити за цей час для Херсонобленерго:

  1. Станом на 9 листопада заживили підстанцію поблизу села Біла Криниця, завдяки чому з’явилося світло в частини його мешканців. Також ліквідували 139 обривів та проклали 7,5 км дротів, замінили 260 ізоляторів, відремонтували 2 відтяжки та 7 траверз.

  2. Ще за 6 днів відновили повітряну лінію, яка забезпечувала живлення понад 2,1 тис. мешканців сіл, що обслуговуються Херсонобленерго. На жаль, підстанцію в с. Білоусове відновити неможливо.

  3. З початку грудня стартували роботи на правому березі Дніпра. Було встановлено майже 10 км дроту.

Хоча попереду ремонтників VS Energy ідуть сапери, небезпека залишається. Подекуди 1 м2 доводиться годину звільняти від мін, а загальний кілометраж ліній вимірюється десятками. Виконуючи свої обов’язки, працівники Кіровоградобленерго натрапили на місцевого жителя, який, стікаючи кров’ю, помирав після підривання на розтяжці. На щастя, допомогу надали вчасно.

Херсон ― це Україна, а тут не залишають сам на сам із проблемами. Світло та тепло обов’язково повернеться до кожної оселі. Херсонобленерго обіцяє це всім своїм абонентам.

ПЕРШОДЖЕРЕЛО:Pravda

Повний текст за посиланням: Pravda