Назва енергооб’єктаПочаток виконання робітЗакінчення виконання робітПричина відключення
(вид робіт)
Примітка
Л164 10 кВ->КТП-295 10/0.4 кВ->Ф221.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Л116 10 кВ->КТП-67 10/0.4 кВ->Ф221.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Нова Прага, Горького, 79, 91, 160, 162, 166, 174, 176, 178, 180, 186, 188, 198
Л6125 6 кВ->ЗТП-1226 6/0.4 кВ->Ф221.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Михайла Грушевського, 4, 4А, 6, 10, 12, 14, 16, 18-23, 23А, 24, 24А, 25-27, 29-39, 39А, 40-44, 47-51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61
Пантаївка, Новопразька, 5А
ПС ПТО 1Т 150/35/10 кВ->Л7 10 кВ->КТП-1071 10/0.4 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 16:00Капітальний ремонт
Олександрія, Єфремова, 1-2, 2б, 3-15, 17, 19, 21, 23
Олександрія, Залізнична, 24, 26, 26А, 28-49, 51
Олександрія, Запорізька, 32-33, 35, 37, 39, 41, 41А, 42-43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77
Олександрія, Максима Бендерова, 78, 80, 80А, 82, 84, 86А, 87Б, 89, 89А, 89Б, 89В, 91, 91А, 93, 93А, 93Б, 95, 95А
Олександрія, пров.Григорія Грузина, 1-11, 11А, 12, 14-18, 20, 22, 22А
Олександрія, пров.Копиленка, 1-13
Олександрія, Пушкіна, 48, 50, 52, 54, 56, 58-68, 68а, 69-77, 78А, 79-98, 100, 102, 104
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л131 10 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Гагаріна пров., 1, 3, 5, 7
Червона Кам'янка, Гагаріна, 68, 83а, 89, 91-98, 100-104, 107-123, 125, 129, 131, 132а, 133, 135, 137
Червона Кам'янка, Козацька, 10, 12, 17-22, 25, 27-29, 31-32, 34-35, 38, 40, 42, 44, 46
Червона Кам'янка, Л. Українки, 1-6, 7а, 8, 10-16, 18-22, 25-26, 28
Червона Кам'янка, Молодіжна, 1-5, 7, 9-22, 24
Червона Кам'янка, Першотравнева, 1-11, 13-14, 16, 18-25, 27, 29, 31-34, 37-40, 42-45, 47-54, 56, 60, 62-65, 71-72, 76, 78, 81, 83-84, 86, 88, 90-92, 94, 100, 102, 104, 112, 116, 118, 120, 122, 124
Червона Кам'янка, Пушкіна, 2-6, 8-9, 12-13, 15, 17, 21, 23, 25
Червона Кам'янка, Тараненка О., 3-6, 6а, 7, 9-13, 15-19, 19а, 23-24, 26-31, 33, 36, 39, 42, 44-49, 53-55, 57, 59, 62-63, 66-67, 71-73, 75, 77, 81, 83, 115
Червона Кам'янка, Церковна, 1-2, 4-9, 11-13, 15, 17-18, 20-23, 25-29, 31-41
Ялинівка, Берегова, 1, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 37
Ялинівка, Гагаріна, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Ялинівка, Гвоздьова, 1, 3а, 4-5, 5а, 7, 9, 11-13, 15, 18, 23, 25-27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 67, 69, 71, 75, 77, 85, 87, 103, 105
Ялинівка, Зелена, 5, 8-10, 10А, 13, 19, 21, 27, 31
Ялинівка, Хутірна, 1, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л132 10 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Михайлівка, Вишнева, 3
Михайлівка, Гагаріна, 1, 1а, 2-7, 15, 17
Михайлівка, Комарова, 1-16, 16а
Михайлівка, Матросова, 1-6, 7а, 8-10, 10б, 13-23, 25-35, 39
Михайлівка, Нова, 1-3, 3А, 4-10, 12-13
Михайлівка, Поповича, 5-16, 18, 20-21
Михайлівка, Чкалова, 2-3, 5, 8-11, 13-14, 14а, 15-20, 22-26, 28
Пахарівка, Вишнева, 1-3, 5-13
Пахарівка, Молодіжна, 1, 1а, 2-4, 6-8, 10-12, 14, 16-18, 25
Пахарівка, Попова, 1, 1а, 2, 4, 6-10, 13-14, 16, 18-20, 22-23, 25-28, 32
Пахарівка, Шкільна, 1-8, 10-15, 19, 21, 23-24, 26, 28-30, 32
Першотравневе, Гагаріна, 1, 3-4, 4А, 5, 6А, 7-10, 13-15, 15А, 16
Першотравневе, Ганнівка, 3А
Першотравневе, Першотравнева, 2, 6-10, 14-15
Першотравневе, Південна, 4
Першотравневе, Південний провулок, 6, 8
Тарасівка, Гагаріна, 2-16, 19, 21-23, 25-29, 29б, 30, 32, 34-36, 38, 44
Тарасівка, Кошового, 1-17, 19, 21-28, 30-32, 34, 36-39, 41-42, 44
Тарасівка, Сорокіна, 1, 3, 7, 9, 11-15, 17, 17а, 18-21, 23-27, 29, 31-32, 35, 38, 40
Ульянівка, Квіткова, 1-2, 4, 4а, 5, 7, 17а, 19а
Ульянівка, Квітнева, 1а, 4
Ульянівка, Нова, 1, 1а, 2-3, 3А, 4-5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 17а, 18, 19а, 20-26, 28, 30, 31А, 32-33
Ульянівка, Степова, 1-7, 9-10, 10а, 11-36
Ульянівка, Центральна, 1, 1а, 2-8, 10, 12, 18
Ульянівка, Шкільна, 2-5, 5а, 5б, 6-7, 7а, 8-18, 20, 22-29, 31-32, 34, 36-39, 41-47, 49-53, 55, 57, 59, 61
Ульянівка, Шосейний, 1-2, 2а, 3
Ульянівка, Ювілейна, 1-7, 9-12, 12а, 13-16, 18, 18а, 19, 20а, 21-24, 26, 26а, 27, 29, 29а, 31-33, 35-36
Червона Кам'янка, Ватутіна, 1, 3-10, 12, 14-16, 18-20, 23-25, 36
Червона Кам'янка, Вишнева, 1-16, 18-19, 21-22, 24, 26, 28-29, 29а, 30, 32-33, 35-38, 40, 42, 45-49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 69
Червона Кам'янка, Лісництво, 2А
Червона Кам'янка, Польова, 1, 3, 6-13, 16-17, 19-21, 23, 25, 27, 32, 35
Червона Кам'янка, пров.Козацький, 11
Червона Кам'янка, Степова, 1, 7, 9
Червона Кам'янка, Сухінова, 2, 4-5, 8
Червона Кам'янка, Чапаєва, 1, 3-4, 11, 15
Червона Кам'янка, Шляхівська, 2, 4-5, 8-10, 12, 14-17, 21-22, 24, 26-27, 30, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 55, 60, 64, 70, 76, 78, 88, 90
Червоний Поділ, Перемоги, 17
Червоний Поділ, Подол, 1, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8, 9А
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л133 10 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Зелена Балка, Перемоги, 28
Зелене, Леніна, 1А, 3А, 9А, 19А, 20А
Тарасово-Шевченково, Діброви, 1, 1А, 2, 2А, 3-12, 16, 16а, 17, 19, 21-25, 27-28, 32, 35-36, 38, 38а, 39, 39а, 40-45, 47-48, 53, 57, 61, 63-64, 67, 74
Тарасово-Шевченково, Степова, 1-3, 3а, 4-6, 8, 8А, 10-14, 16, 18
Червона Кам'янка, Гайова, 1-2, 4, 6, 10-11, 15, 17, 19-20, 36, 38, 46
Червона Кам'янка, Паркова, 2а, 3, 5-6, 9-22, 24, 27-30, 33, 40-43, 47-48, 50, 52, 54, 56, 62, 67-68
Червона Кам'янка, пров.Парковий, 2-7, 9, 13
Червона Кам'янка, Сибірська, 1-4, 6-9, 11, 29, 31, 33, 41, 55, 59, 63
Червона Кам'янка, Шевченко, 2, 5, 9-11, 14, 16, 20, 22, 24
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л136 10 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Гагаріна, 1-4, 6, 8-9, 11-15, 17-20, 22, 24-29, 31, 33-35, 46, 48-49, 53, 57, 59а, 66, 71, 73, 105
Червона Кам'янка, Гаценко, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Червона Кам'янка, Паркова, 1, 35, 37, 39
Червона Кам'янка, Романовського, 1, 1а, 3-18, 22, 24, 26
Червона Кам'янка, Сухінова, 7
Л616Р 6 кВ->ЗТП-1106 1Т 6/0.4 кВ->Ф1221.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Плановий ремонт
Олександрія, Григорія Усика, 51
ПС Н-Александровка 1Т 35/10 кВ->Л161 10 кВ->КТП-320 10/0.4 кВ21.08.2019 09:0021.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Протопопівка, Козацька, 37а, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61-62, 64-66, 68-74, 75а, 76-78, 80-83, 85-92, 96-98, 99а, 100, 101а, 102, 104, 106, 108
Протопопівка, Кононова, 1-15, 17, 19, 21, 23, 25
Протопопівка, Мисливська вул., 1-5, 5а, 6-8, 8а, 10-13, 15-21, 23, 25, 25А, 27
Протопопівка, Мисливський пров., 1, 1а, 2, 2а, 4, 6, 8
Л804 35 кВ->ПС Краснокаменка 2Т 35/10 кВ->Л135 10 кВ22.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Гагаріна, 39, 41, 43, 45, 47, 49-51, 54-56, 58-60, 62-63, 65, 65а, 66, 69-70, 72, 74, 77-79, 82, 84, 86
Червона Кам'янка, Горького, 1-5, 7, 9, 11, 13, 15
Червона Кам'янка, Захарченко, 2-7, 11-12, 14-17, 18а, 19-26, 27а, 29, 34-36, 39, 41, 43-46, 50-51, 53, 55-57, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 82
Червона Кам'янка, Київська, 1, 3-11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27
Червона Кам'янка, Козацька, 1-2, 2а, 3-7, 9, 11, 13-15, 17
Червона Кам'янка, пров.Козацький, 1-3, 5, 7, 9, 13, 15
ПС Александровка 2Т 35/10 кВ->Л155 10 кВ->КТП-317 10/0.4 кВ22.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрівка, Центральна, 3, 6, 13, 13а, 14-15, 17, 17а, 18, 21-22, 24-25, 27, 27а, 28-29, 31-35, 35а, 36-41, 43, 43а, 44, 44а, 45-51, 51а, 55-56, 58-59, 63, 67-70, 72-73, 79, 81, 81а, 84-85, 87
Л616Р 6 кВ->ЗТП-1106 1Т 6/0.4 кВ->Ф222.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Плановий ремонт
Олександрія, пл.Соборна, 17
Л613 35 кВ->ПС Войновка 1Т 35/10 кВ->Л195 10 кВ22.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Войнівка, Аграрна, 2-5, 7-18, 20-22, 23а, 24-25, 27-31
Войнівка, В.-Польова, 1-4, 4а, 4б, 4В, 5-6, 6а, 6б, 7, 7а, 8-9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12-15, 15а, 17
Войнівка, Вишнева, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33
Войнівка, Діброви, 1-10, 10а, 11-14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 17, 17б
Войнівка, Квітнева, 1, 3, 3А, 4-7, 9-11, 13, 15-17, 19, 21-22, 23А, 24
Войнівка, Першотравнева, 1-2, 2а, 3-9, 9а, 10-11
Войнівка, Польова, 2-3, 5-10, 10а, 11, 13-16, 16а, 17, 17а, 18-19, 19а, 20-22, 22а, 23-25, 25а, 26, 26а, 27-29, 29а, 29б, 30-31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 33б, 34, 34а, 35а
Войнівка, Садова, 1, 1а, 2, 4, 4а, 5, 7
Войнівка, Центральна, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74а, 76, 78, 80, 84, 86-92, 92а, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117
Войнівка, Чкалова, 1-3, 5-6, 8-15, 15а, 16, 16а, 17-18
ПС Радуга 1Т 35/6 кВ->Л612Р 6 кВ->КТП-1131 6/0.4 кВ22.08.2019 09:0022.08.2019 16:00Капітальний ремонт
Олександрія, Леоніда Коваленка, 23, 25, 27, 29
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф722.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л132 10 кВ->ЗТП-308 10/0.4 кВ->Ф122.08.2019 09:0022.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Ульянівка, Шкільна, 5, 5а, 5б, 6-7, 7а, 8-18, 20, 22-29, 31-32, 34, 36-39, 41-47, 49-53, 55, 57, 59, 61
Л164 10 кВ->КТП-295 10/0.4 кВ->Ф123.08.2019 09:0023.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Косівка, Миру, 68, 71, 73-75, 90, 96, 108
ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л132 10 кВ->КТП-431 10/0.4 кВ23.08.2019 09:0023.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Ватутіна, 1, 3-10, 12, 14-16, 18-20, 23-25, 36
Червона Кам'янка, Чапаєва, 1, 3-4, 11, 15
Червона Кам'янка, Шляхівська, 2, 4-5, 8-10, 12, 14-17, 21-22, 24, 26-27, 30, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Л-255 10 кВ->КТП-1022 10/0.4 кВ->Ф323.08.2019 09:0023.08.2019 17:00Плановий ремонт
Олександрія, Кременчуцька, 221, 223, 225, 227, 231, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 348, 350, 352, 352А, 354, 356, 358, 360А, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л131 10 кВ23.08.2019 09:0023.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Гагаріна пров., 1, 3, 5, 7
Червона Кам'янка, Гагаріна, 68, 83а, 89, 91-98, 100-104, 107-123, 125, 129, 131, 132а, 133, 135, 137
Червона Кам'янка, Козацька, 10, 12, 17-22, 25, 27-29, 31-32, 34-35, 38, 40, 42, 44, 46
Червона Кам'янка, Л. Українки, 1-6, 7а, 8, 10-16, 18-22, 25-26, 28
Червона Кам'янка, Молодіжна, 1-5, 7, 9-22, 24
Червона Кам'янка, Першотравнева, 1-11, 13-14, 16, 18-25, 27, 29, 31-34, 37-40, 42-45, 47-54, 56, 60, 62-65, 71-72, 76, 78, 81, 83-84, 86, 88, 90-92, 94, 100, 102, 104, 112, 116, 118, 120, 122, 124
Червона Кам'янка, Пушкіна, 2-6, 8-9, 12-13, 15, 17, 21, 23, 25
Червона Кам'янка, Тараненка О., 3-6, 6а, 7, 9-13, 15-19, 19а, 23-24, 26-31, 33, 36, 39, 42, 44-49, 53-55, 57, 59, 62-63, 66-67, 71-73, 75, 77, 81, 83, 115
Червона Кам'янка, Церковна, 1-2, 4-9, 11-13, 15, 17-18, 20-23, 25-29, 31-41
Ялинівка, Берегова, 1, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 37
Ялинівка, Гагаріна, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Ялинівка, Гвоздьова, 1, 3а, 4-5, 5а, 7, 9, 11-13, 15, 18, 23, 25-27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 67, 69, 71, 75, 77, 85, 87, 103, 105
Ялинівка, Зелена, 5, 8-10, 10А, 13, 19, 21, 27, 31
Ялинівка, Хутірна, 1, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29
Л617 6 кВ->ЗТП-1407 1Т 6/0.4 кВ->Ф1827.08.2019 09:0027.08.2019 17:00Плановий ремонт
Олександрія, Святомиколаївська, 44
Л115 10 кВ->КТП-59 10/0.4 кВ->Ф127.08.2019 09:0027.08.2019 17:00Плановий ремонт
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф727.08.2019 09:0027.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л186 10 кВ->КТП-134 10/0.4 кВ->Ф127.08.2019 09:0027.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Лікарівка, Кармелюка, 1-2, 4, 8, 10, 12, 15а, 16, 18, 24
Л134 10 кВ->КТП-412 10/0.4 кВ->Ф227.08.2019 09:0027.08.2019 17:00Плановий ремонт
Травневе, Центральна, 1, 13, 34-37, 39, 41-43, 45, 47-51, 53а, 54-57, 61, 63, 65
Л6125 6 кВ->ЗТП-1226 6/0.4 кВ->Ф328.08.2019 09:0028.08.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Кооперативний, 3, 5, 7, 9, 11
Пантаївка, Михайла Грушевського, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Л132 10 кВ->ЗТП-308 10/0.4 кВ->Ф128.08.2019 09:0028.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Ульянівка, Шкільна, 5, 5а, 5б, 6-7, 7а, 8-18, 20, 22-29, 31-32, 34, 36-39, 41-47, 49-53, 55, 57, 59, 61
Л164 10 кВ->КТП-295 10/0.4 кВ->Ф128.08.2019 09:0028.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Косівка, Миру, 68, 71, 73-75, 90, 96, 108
Л162 10 кВ->КТП-353 10/0.4 кВ->Ф129.08.2019 09:0029.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Протопопівка, Водокачна вул., 1, 3, 3а, 4, 6, 8а, 9, 12, 14а, 16, 20
Протопопівка, Водокачний пров., 1а, 2, 3а, 4-7
Протопопівка, Зелена, 1-11, 13-14, 16, 19-21, 23-28, 30-31, 33-34, 36-38, 40-42, 44, 46-47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 73
Протопопівка, пров.Зелений, 2, 2а, 3-5, 5а, 6-7, 9-13, 17, 17а
Л6125 6 кВ->ЗТП-1226 6/0.4 кВ->Ф429.08.2019 09:0029.08.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Новопразька, 3, 5, 16, 22, 24, 26, 30
Пантаївка, пров.Михайла Грушевського, 1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Пантаївка, Урожайна, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 14, 14А, 16
Л801 35 кВ->ПС Краснокаменка 1Т 35/10 кВ->Л131 10 кВ29.08.2019 09:0029.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Червона Кам'янка, Гагаріна пров., 1, 3, 5, 7
Червона Кам'янка, Гагаріна, 68, 83а, 89, 91-98, 100-104, 107-123, 125, 129, 131, 132а, 133, 135, 137
Червона Кам'янка, Козацька, 10, 12, 17-22, 25, 27-29, 31-32, 34-35, 38, 40, 42, 44, 46
Червона Кам'янка, Л. Українки, 1-6, 7а, 8, 10-16, 18-22, 25-26, 28
Червона Кам'янка, Молодіжна, 1-5, 7, 9-22, 24
Червона Кам'янка, Першотравнева, 1-11, 13-14, 16, 18-25, 27, 29, 31-34, 37-40, 42-45, 47-54, 56, 60, 62-65, 71-72, 76, 78, 81, 83-84, 86, 88, 90-92, 94, 100, 102, 104, 112, 116, 118, 120, 122, 124
Червона Кам'янка, Пушкіна, 2-6, 8-9, 12-13, 15, 17, 21, 23, 25
Червона Кам'янка, Тараненка О., 3-6, 6а, 7, 9-13, 15-19, 19а, 23-24, 26-31, 33, 36, 39, 42, 44-49, 53-55, 57, 59, 62-63, 66-67, 71-73, 75, 77, 81, 83, 115
Червона Кам'янка, Церковна, 1-2, 4-9, 11-13, 15, 17-18, 20-23, 25-29, 31-41
Ялинівка, Берегова, 1, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 37
Ялинівка, Гагаріна, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Ялинівка, Гвоздьова, 1, 3а, 4-5, 5а, 7, 9, 11-13, 15, 18, 23, 25-27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 67, 69, 71, 75, 77, 85, 87, 103, 105
Ялинівка, Зелена, 5, 8-10, 10А, 13, 19, 21, 27, 31
Ялинівка, Хутірна, 1, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф730.08.2019 09:0030.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л192 10 кВ->КТП-436 10/0.4 кВ->Ф130.08.2019 09:0030.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Приютівка, Заводська, 2-3, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 19
Приютівка, Інгулецька, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Л132 10 кВ->ЗТП-308 10/0.4 кВ->Ф230.08.2019 09:0030.08.2019 17:00Капітальний ремонт
Ульянівка, Квіткова, 1, 4
Ульянівка, Центральна, 1, 1а, 2-8, 10, 12, 18
Ульянівка, Шкільна, 2-4
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф102.09.2019 09:0002.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Садова, 20, 20А, 21-24, 24А, 25-27, 27А, 28-30, 30А, 31-35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф203.09.2019 09:0003.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Новопразька, 7
Пантаївка, Садова, 1, 1А, 2-19
Л1103 10 кВ->КТП-75 10/0.4 кВ->Ф103.09.2019 09:0003.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Молодіжна, 1а, 3, 5-7, 10, 12, 16
Головківка, Осіння, 32, 36-37, 40-41, 43, 45, 47
Головківка, Центральна, 487
Л1103 10 кВ->КТП-75 10/0.4 кВ->Ф204.09.2019 09:0004.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Центральна, 152, 154, 156, 160, 164, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 219, 221, 223, 225, 227, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 253, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф704.09.2019 09:0004.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л1103 10 кВ->КТП-71 10/0.4 кВ->Ф105.09.2019 09:0005.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Бузкова, 1а
Головківка, Тимірязєва, 5, 7, 9, 14-15
Головківка, Центральна, 188, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224а, 228, 232-234, 282, 301, 303, 305, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 325, 327, 333, 337, 339, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359
Л1103 10 кВ->КТП-71 10/0.4 кВ->Ф206.09.2019 09:0006.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф706.09.2019 09:0006.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф709.09.2019 09:0009.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л1103 10 кВ->КТП-78 10/0.4 кВ->Ф309.09.2019 09:0009.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 143, 145, 152, 154, 154а, 154б
Л1103 10 кВ->КТП-78 10/0.4 кВ->Ф310.09.2019 09:0010.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 143, 145, 152, 154, 154а, 154б
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф310.09.2019 09:0010.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Підлісна, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 16А, 18-23, 23А, 25, 25А, 26-29, 29А, 30-31
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф711.09.2019 09:0011.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л1101 10 кВ->КТП-79 10/0.4 кВ->Ф111.09.2019 09:0011.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 82, 91, 94, 99, 101, 105
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф413.09.2019 09:0013.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Новопразька, 34, 34А
Пантаївка, Польова, 11, 13, 15-18, 18А, 19-20, 20А, 21-24, 24А, 25, 26А, 27, 29-30
Пантаївка, Сонячна, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
Л1101 10 кВ->КТП-79 10/0.4 кВ->Ф213.09.2019 09:0013.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 92, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112-113, 115, 121, 126, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф716.09.2019 09:0016.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л1103 10 кВ->КТП-75 10/0.4 кВ->Ф116.09.2019 09:0016.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Молодіжна, 1а, 3, 5-7, 10, 12, 16
Головківка, Осіння, 32, 36-37, 40-41, 43, 45, 47
Головківка, Центральна, 487
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 1Т 35/10 кВ->Л171 10 кВ16.09.2019 09:0016.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Добронадіївка, Гагаріна, 1-2, 5, 8-9, 11-13, 15, 17-18, 20-22, 25-38, 41-42, 44, 49, 52-53, 55, 55а, 56, 58-62
Добронадіївка, Польова, 1-12, 14-18, 21-26, 28-29, 31-32, 34-35, 37-43, 46-51, 54-62
Добронадіївка, Привокзальна, 2-8, 11, 13-23, 25-28, 30-31, 35-39, 41-43, 45, 48-49
Л1103 10 кВ->КТП-75 10/0.4 кВ->Ф217.09.2019 09:0017.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Центральна, 152, 154, 156, 160, 164, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 219, 221, 223, 225, 227, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 253, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л174 10 кВ17.09.2019 09:0017.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Зелений Барвінок, Весела, 1-13, 15-18, 21-22, 26, 28-32, 34-35
Зелений Барвінок, Залізнича, 1, 4, 6-8, 10, 12-15, 15а, 16, 18-21, 23, 25-29, 35-37, 39
Зелений Барвінок, Комарова, 2, 6-7
Зелений Барвінок, невідома, 31
Зелений Барвінок, Товариська, 3, 10
Катеринівка, Нагорна, 1
Катеринівка, Прохладна, 7, 7А, 9, 9А, 10А, 17, 24, 27
Медове, Весела, 7
Медове, Садова, 12
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ17.09.2019 09:0017.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Весела, 1, 4, 6, 8
Медове, Вишнева, 1-3, 7-9, 9а, 12-14, 17, 17а, 18, 20, 24, 24А, 27-28, 28А, 29а, 30, 32
Медове, Молодіжна, 1-3
Медове, Пролетарська, 1, 3, 6, 8, 13, 18
Медове, Садова, 1, 6, 9, 9А
Медове, Степова, 1-4, 7-8, 11, 13-14
Щасливе, Вишнева, 1
Щасливе, Гагаріна, 1-8, 8а, 11, 13, 15, 17-21, 23-24, 28, 29а, 30-31, 33-35, 37-40, 42-46, 48-50, 52, 54, 56
Щасливе, Гоголя, 1-8, 10, 12-19, 21
Щасливе, Комарова, 1-4, 6, 8-11, 13-14
Щасливе, Лугова, 1
Щасливе, Миру, 1-7, 9-14, 16, 18
Щасливе, Молодіжна, 2, 4
Щасливе, Набережна, 1-15
Щасливе, Нагорна, 2, 5-7, 9-14, 16, 19, 21-22
Щасливе, Овнянська, 1-4, 6-9, 11, 14-15, 17, 22-25, 28, 30-32, 34, 37-38, 40, 44-53, 55, 59-69, 71-74, 76, 81
Щасливе, Перекопська, 1-2, 4, 6-7, 13
Щасливе, Першотравнева, 1-4, 6
Щасливе, Польова, 1-3, 5, 7-10, 12, 15-18, 20, 22-24, 26, 26а, 28-31, 33, 35, 39, 41, 43
Щасливе, Садова, 1-3, 5-6
Щасливе, Центральна, 1-2, 4-5, 7, 9, 11-14, 14а, 15-16, 19-33, 35-45
Щасливе, Шевченко, 2, 4, 19
Щасливе, Шкільна, 1-13
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф417.09.2019 09:0017.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Новопразька, 34, 34А
Пантаївка, Польова, 11, 13, 15-18, 18А, 19-20, 20А, 21-24, 24А, 25, 26А, 27, 29-30
Пантаївка, Сонячна, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л175 10 кВ17.09.2019 09:0017.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Добронадіївка, Калинова, 1, 3-7, 9-11, 14, 14а, 16-18, 20-23
Добронадіївка, Квіткова, 1-2, 2а, 3-16, 16А, 17-21, 21а, 23, 25-27
Добронадіївка, Кооперативна, 1-7
Добронадіївка, Липова, 1-12, 14-19
Добронадіївка, Межова, 1-7
Добронадіївка, Молодіжна, 1-11
Добронадіївка, пров.Тихий, 1-2, 4а, 5, 8-12, 16
Добронадіївка, Рубіжна, 1, 1а, 2-7, 9-10, 12-16
Добронадіївка, Травнева, 1-13, 13а, 14, 14а, 15а, 16-17
Добронадіївка, Центральна, 1-5, 9, 11-14, 16, 21-22, 24
Добронадіївка, Шевченко, 1, 5, 7, 9, 11-12, 15
Добронадіївка, Шкільна, 1-8, 8а, 9-23
Добронадіївка, Шкільний пров., 2, 4, 6, 8-9, 16
Зелений Барвінок, Весела, 7, 27
Зелений Гай, Зелена, 1, 8-12, 33
Зелений Гай, Садова, 2-6, 7а, 8-10, 13-14
Зелений Гай, Топольна, 1-3, 7-8, 15, 18
Медове, Весела, 3
Л1103 10 кВ->КТП-71 10/0.4 кВ->Ф118.09.2019 09:0018.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Головківка, Бузкова, 1а
Головківка, Тимірязєва, 5, 7, 9, 14-15
Головківка, Центральна, 188, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224а, 228, 232-234, 282, 301, 303, 305, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 325, 327, 333, 337, 339, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359
Л605 35 кВ->Л605/1 35 кВ->ПС Александровка 1Т 35/10 кВ19.09.2019 09:0019.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Вільний Посад, Мочалова, 1, 4-6, 6А, 7-9, 12-13, 16-17, 17а, 19-23, 25, 25А, 26-28, 31-34, 37-39, 41, 41А
Глибоке, Баранова, 2а, 3, 3А, 5, 5А, 8А, 9, 9А, 10, 10а, 12, 12а, 16, 19, 24
Глибоке, Осипенко, 1-3, 7, 10, 13, 25
Дівоче Поле, Гагаріна, 1-2, 4-6, 8-16
Дівоче Поле, Зелена, 1, 3, 6-9, 16, 23-24, 26-30, 30а, 31, 33, 37-42, 44-46, 48-50, 52, 54-61, 63-64, 66-67, 69-70
Дівоче Поле, Молодіжна, 1-20, 22-23, 23а, 24-29, 30а, 32-34, 36
Дівоче Поле, Підгірна, 1, 13, 18-19, 24, 29, 32, 45
Дівоче Поле, Чкалова, 1-10, 10а, 12, 14-15, 17-18, 20-21, 23-24, 28-30
Дівоче Поле, Шевченко, 1, 3, 5, 5а, 6, 8-12, 14, 14а, 15
Запоріжжя, Лісова, 1, 3, 3А, 5, 17, 19А, 21, 25, 27, 31, 35, 35А, 37, 37а, 38А, 39, 39А, 45
Запоріжжя, М.Грушевського, 2-3, 6, 11, 13-14, 17, 19-20, 25, 27, 31
Запоріжжя, П.Сагайдачного, 2-3, 5, 5А, 12
Лікарівка, Залізнична будка 305км,
Мар'ївка, Кошового, 1, 5-18, 20, 23-24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52
Мар'ївка, Лісна, 1-4, 4А, 5-8, 8а
Мар'ївка, Нагорна, 2-4, 6, 8-10, 11а, 12, 14
Мар'ївка, пров. Кошового, 1, 3-6, 8-9, 11, 13
Недогарки, Садова, 1-5, 7-16, 18-21, 23-33, 35-36, 38-49, 51-52, 54-56, 58-63, 65-69, 71-76, 80, 82
Недогарки, Степова, 1, 3-6, 8, 12-17, 19, 21, 23а, 25, 27
Недогарки, Центральна, 2, 4-16, 20, 24, 29-31, 33-39, 41, 43-50, 50а, 51-60, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 78, 80, 82
Недогарки, Шевченко, 1, 3-7, 10-27, 29-37, 39-46, 48-59
Новозолотарівка, Степова, 1, 3
Новоулянівка, Вишнева, 1-4, 7, 7А, 8, 11-12, 14
Новоулянівка, Гоголя, 2, 6-7, 10-11, 17, 19
Новоулянівка, Центральна, 2-3, 3а, 4-7, 9-19, 24-25, 27-34, 38-43, 45-46, 48-55, 57
Олександрівка, Вишнева, 81-92, 94-96, 96а, 97
Олександрівка, Гагаріна, 1-36, 38, 40, 44, 46, 52, 128
Олександрівка, Зелена, 2, 4-9, 11-13, 15-16, 18-25, 25а, 26, 28, 30-41, 41а, 42-44, 45а, 46-48, 48а, 49-50, 50а, 51, 51а, 52-53, 55-57, 57а, 58-60, 62-65, 67-71, 73-77, 77а, 77б, 78-80, 80а, 81-94, 96-100
Олександрівка, Паркова, 1-3, 5-7, 9-11, 15, 16а, 16б, 17-19, 19а, 20, 25
Олександрівка, Садова, 1-10
Олександрівка, Центральна, 1-2, 4-5, 7-10, 11а, 12
П.Загір'я, Козацька, 6-11, 14, 22А
П.Загір'я, Макаренка, 1-5, 8, 10-14, 16, 18-19, 22-23, 23а, 24-25, 27-30, 32-34, 36
П.Загір'я, пров.Вишневий, 2, 4, 9
П.Загір'я, Пушкіна, 4, 6, 8-10
Трудовка, Берегова, 1-5, 5а, 6а, 7-9, 11-20, 22-38, 38а, 41, 44-45, 50, 52-54, 57, 59
Трудовка, Кошового, 1-3, 5-7
Л605 35 кВ->Л605/1 35 кВ->ПС Александровка 2Т 35/10 кВ19.09.2019 09:0019.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Куколівка, Берегова, 1-6, 8-9, 13-19
Куколівка, Вишнева, 2-9, 11-17, 19, 21-25, 27, 29-37, 40-41, 43-44, 46-47, 50-56, 58, 60-67, 68а, 69
Куколівка, Квітнева, 1, 1а, 2, 4-12, 12а, 13, 16, 19-21, 21А, 24, 24а, 25-26, 26а, 27, 32-33, 33а, 34-35, 35а, 36-39, 39а, 40-43, 46-48, 51, 54-56
Куколівка, Київська, 3-4, 4а, 5-6, 6а, 7, 7б, 8-10, 11а, 12, 12а, 13-14, 16-19, 21-32, 32а, 33, 34а, 38, 39а, 40-42, 44-52, 54-58, 60, 61а, 64
Куколівка, Лугова, 3-4, 6, 8, 14-15, 15а, 17
Куколівка, Мира, 22
Куколівка, Миру, 1-2, 3а, 4, 7, 9, 11-17, 19, 21, 23, 27, 28а, 30, 32-34, 36-37, 40, 42-44
Куколівка, Молодіжна, 2, 4-9, 11-18, 19а, 20-22, 24-30, 31а, 32-38, 40, 40а, 41, 44, 46-47, 48а, 49-53, 55, 70
Куколівка, Степова, 5-6, 8-9, 12
Куколівка, Центральна, 2-3, 3а, 3б, 3в, 4а, 6-7, 9-16, 18-19, 21-23, 25-27, 27А, 28-30, 32, 32а, 33-34, 34а, 35-36, 38-39, 39а, 40, 42-43, 45-50, 52-60, 62, 64, 64а, 65-69, 72-74, 76, 78, 80-81, 83, 85-88, 90-92, 94-96, 99, 101, 103-107, 112-113, 115-119, 122-124, 203
Куколівка, Щастя, 2, 2а, 3-12, 14-15
Олександрівка, Вишнева, 1-7, 7а, 8, 8а, 9-12, 14-15, 15а, 16-18, 20, 22-23, 25-26, 26а, 27-30, 30а, 31-39, 42, 45-49, 51-54, 57-60, 62, 64-70, 72-78, 80, 106
Олександрівка, Нова, 1
Олександрівка, Центральна, 3, 6, 13, 13а, 14-15, 17, 17а, 18, 21-22, 24-25, 27, 27а, 28-29, 31-35, 35а, 36-41, 43, 43а, 44, 44а, 45-51, 51а, 55-56, 58-59, 63, 67-70, 72-73, 79, 81, 81а, 84-85, 87-88, 90-92, 94-95, 98-106, 108
Солов'ївка, 1-го Травня, 1, 5
Солов'ївка, Квітнева, 3, 5, 7, 7а, 9-10, 10А, 12-15, 15А, 17, 19-22, 22А, 23, 25-26, 28
Солов'ївка, Шевченко, 6, 9-10, 10А, 11А, 12, 13А, 14-15, 15а, 17-19, 25, 25А, 26-27, 27А, 28, 31, 31А, 33-34, 53, 53А
Соново, Весела, 2, 5, 7, 11-19, 21-24, 25а, 26-30, 30а, 31, 34-35, 37-46, 49-51
Соново, Пайова, 1-3, 6, 8-11, 14-15, 15а, 16, 18, 20-21, 25-26, 30, 32, 32а, 33, 33а, 34-35, 37-39, 42, 55
Л1103 10 кВ->КТП-71 10/0.4 кВ->Ф219.09.2019 09:0019.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф719.09.2019 09:0019.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф120.09.2019 09:0020.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Садова, 20, 20А, 21-24, 24А, 25-27, 27А, 28-30, 30А, 31-35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65
Л621Р 6 кВ->ЗТП-1018 1Т 6/0.4 кВ->Ф723.09.2019 09:0023.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Олександрія, Братська, 12, 14-17, 19, 21, 23
Олександрія, Бульварна, 19, 21, 23, 27, 29-30, 32, 34
Олександрія, Діброви, 42, 49, 50А, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63
Олександрія, Юрія Осмоловського, 1-2, 4, 6, 8, 12, 14
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 1Т 35/10 кВ->Л171 10 кВ23.09.2019 09:0023.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Добронадіївка, Гагаріна, 1-2, 5, 8-9, 11-13, 15, 17-18, 20-22, 25-38, 41-42, 44, 49, 52-53, 55, 55а, 56, 58-62
Добронадіївка, Польова, 1-12, 14-18, 21-26, 28-29, 31-32, 34-35, 37-43, 46-51, 54-62
Добронадіївка, Привокзальна, 2-8, 11, 13-23, 25-28, 30-31, 35-39, 41-43, 45, 48-49
Л1103 10 кВ->КТП-78 10/0.4 кВ->Ф323.09.2019 09:0023.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 143, 145, 152, 154, 154а, 154б
Л1103 10 кВ->КТП-78 10/0.4 кВ->Ф324.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 143, 145, 152, 154, 154а, 154б
Л177 10 кВ->КТП-220 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Вишнева, 7-9, 9а, 12-14, 17, 17а, 18, 20, 24, 27-28, 30, 32
Л177 10 кВ->КТП-220 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Весела, 1, 4, 6, 8
Медове, Вишнева, 1-3
Медове, Молодіжна, 1
Медове, Пролетарська, 1, 3, 6, 8, 18
Медове, Садова, 1, 6, 9, 9А
Медове, Степова, 7
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-220 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Весела, 1, 4, 6, 8
Медове, Вишнева, 1-3, 7-9, 9а, 12-14, 17, 17а, 18, 20, 24, 24А, 27-28, 28А, 29а, 30, 32
Медове, Молодіжна, 1-3
Медове, Пролетарська, 1, 3, 6, 8, 13, 18
Медове, Садова, 1, 6, 9, 9А
Медове, Степова, 1-4, 7-8, 11, 13-14
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-240 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Нагорна, 2, 5-7, 9-14, 16, 19, 21-22
Щасливе, Шевченко, 2, 4, 19
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-343 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гоголя, 1-8, 10, 12-19
Щасливе, Комарова, 1-4, 6, 8-11, 13-14
Щасливе, Набережна, 1-15
Щасливе, Перекопська, 1-2, 4, 6-7, 13
Щасливе, Садова, 1-3, 5-6
Щасливе, Центральна, 1-2, 4-5, 7, 9, 11-14, 14а, 15-16, 19-33, 35-45
Щасливе, Шкільна, 1-13
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-202 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гоголя, 21
Л177 10 кВ->КТП-343 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Центральна, 12, 14, 14а, 15-16, 19-33, 35-45
Щасливе, Шкільна, 1-13
Л177 10 кВ->КТП-343 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гоголя, 1-8, 10, 12-19
Щасливе, Комарова, 1-4, 6, 8-11, 13-14
Щасливе, Набережна, 1-15
Щасливе, Перекопська, 1-2, 4, 6-7, 13
Щасливе, Садова, 1-3, 5-6
Щасливе, Центральна, 1-2, 4-5, 7, 9, 11, 13
Л177 10 кВ->КТП-202 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гоголя, 21
Л177 10 кВ->КТП-203 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гагаріна, 1-8, 8а, 11, 13, 15, 17-21, 23-24, 28, 29а, 30-31, 33-35, 37-40, 42-46, 48-50, 52, 54, 56
Л177 10 кВ->КТП-240 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-204 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Вишнева, 1
Щасливе, Лугова, 1
Щасливе, Молодіжна, 2, 4
Щасливе, Овнянська, 1-4, 6-9, 11, 14-15, 17, 22-25, 28, 30-32, 34, 37-38, 40, 44-53, 55, 59-69, 71-74, 76, 81
Щасливе, Польова, 1-2
Л177 10 кВ->КТП-240 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Нагорна, 2, 5-7, 9-14, 16, 19, 21-22
Щасливе, Шевченко, 2, 4, 19
Л177 10 кВ->КТП-201 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л177 10 кВ->КТП-219 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-219 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л177 10 кВ->КТП-203 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Миру, 1-7, 9-14, 16, 18
Щасливе, Першотравнева, 1-4, 6
Щасливе, Польова, 1-3, 5, 7-10, 12, 15-18, 20, 22-24, 26, 26а, 28-31, 33, 35, 39, 41, 43
Л177 10 кВ->КТП-204 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Овнянська, 1-4, 6-9, 11, 14-15, 17, 22-25, 28, 30-32, 34, 37-38, 40, 44-53, 55, 59-64
Л177 10 кВ->КТП-220 10/0.4 кВ->Ф324.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Вишнева, 24А, 28А, 29а
Медове, Молодіжна, 2-3
Медове, Пролетарська, 13
Медове, Степова, 1-4, 8, 11, 13-14
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-203 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Гагаріна, 1-8, 8а, 11, 13, 15, 17-21, 23-24, 28, 29а, 30-31, 33-35, 37-40, 42-46, 48-50, 52, 54, 56
Щасливе, Миру, 1-7, 9-14, 16, 18
Щасливе, Першотравнева, 1-4, 6
Щасливе, Польова, 1-3, 5, 7-10, 12, 15-18, 20, 22-24, 26, 26а, 28-31, 33, 35, 39, 41, 43
Л177 10 кВ->КТП-202 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л177 10 кВ->КТП-201 10/0.4 кВ->Ф124.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ->КТП-201 10/0.4 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л177 10 кВ->КТП-204 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Щасливе, Вишнева, 1
Щасливе, Лугова, 1
Щасливе, Молодіжна, 2, 4
Щасливе, Овнянська, 65-69, 71-74, 76, 81
Щасливе, Польова, 1-2
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л174 10 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Зелений Барвінок, Весела, 1-13, 15-18, 21-22, 26, 28-32, 34-35
Зелений Барвінок, Залізнича, 1, 4, 6-8, 10, 12-15, 15а, 16, 18-21, 23, 25-29, 35-37, 39
Зелений Барвінок, Комарова, 2, 6-7
Зелений Барвінок, невідома, 31
Зелений Барвінок, Товариська, 3, 10
Катеринівка, Нагорна, 1
Катеринівка, Прохладна, 7, 7А, 9, 9А, 10А, 17, 24, 27
Медове, Весела, 7
Медове, Садова, 12
Л177 10 кВ->КТП-219 10/0.4 кВ->Ф224.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л177 10 кВ24.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Медове, Весела, 1, 4, 6, 8
Медове, Вишнева, 1-3, 7-9, 9а, 12-14, 17, 17а, 18, 20, 24, 24А, 27-28, 28А, 29а, 30, 32
Медове, Молодіжна, 1-3
Медове, Пролетарська, 1, 3, 6, 8, 13, 18
Медове, Садова, 1, 6, 9, 9А
Медове, Степова, 1-4, 7-8, 11, 13-14
Щасливе, Вишнева, 1
Щасливе, Гагаріна, 1-8, 8а, 11, 13, 15, 17-21, 23-24, 28, 29а, 30-31, 33-35, 37-40, 42-46, 48-50, 52, 54, 56
Щасливе, Гоголя, 1-8, 10, 12-19, 21
Щасливе, Комарова, 1-4, 6, 8-11, 13-14
Щасливе, Лугова, 1
Щасливе, Миру, 1-7, 9-14, 16, 18
Щасливе, Молодіжна, 2, 4
Щасливе, Набережна, 1-15
Щасливе, Нагорна, 2, 5-7, 9-14, 16, 19, 21-22
Щасливе, Овнянська, 1-4, 6-9, 11, 14-15, 17, 22-25, 28, 30-32, 34, 37-38, 40, 44-53, 55, 59-69, 71-74, 76, 81
Щасливе, Перекопська, 1-2, 4, 6-7, 13
Щасливе, Першотравнева, 1-4, 6
Щасливе, Польова, 1-3, 5, 7-10, 12, 15-18, 20, 22-24, 26, 26а, 28-31, 33, 35, 39, 41, 43
Щасливе, Садова, 1-3, 5-6
Щасливе, Центральна, 1-2, 4-5, 7, 9, 11-14, 14а, 15-16, 19-33, 35-45
Щасливе, Шевченко, 2, 4, 19
Щасливе, Шкільна, 1-13
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф424.09.2019 09:0024.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Новопразька, 34, 34А
Пантаївка, Польова, 11, 13, 15-18, 18А, 19-20, 20А, 21-24, 24А, 25, 26А, 27, 29-30
Пантаївка, Сонячна, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
Л6125 6 кВ->КТП-1453 6/0.4 кВ->Ф125.09.2019 09:0025.09.2019 17:00Плановий ремонт
Пантаївка, Садова, 20, 20А, 21-24, 24А, 25-27, 27А, 28-30, 30А, 31-35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65
Л605 35 кВ->ПС Добронадиевка 2Т 35/10 кВ->Л175 10 кВ25.09.2019 09:0025.09.2019 17:00Капітальний ремонт
Добронадіївка, Калинова, 1, 3-7, 9-11, 14, 14а, 16-18, 20-23
Добронадіївка, Квіткова, 1-2, 2а, 3-16, 16А, 17-21, 21а, 23, 25-27
Добронадіївка, Кооперативна, 1-7
Добронадіївка, Липова, 1-12, 14-19
Добронадіївка, Межова, 1-7
Добронадіївка, Молодіжна, 1-11
Добронадіївка, пров.Тихий, 1-2, 4а, 5, 8-12, 16
Добронадіївка, Рубіжна, 1, 1а, 2-7, 9-10, 12-16
Добронадіївка, Травнева, 1-13, 13а, 14, 14а, 15а, 16-17
Добронадіївка, Центральна, 1-5, 9, 11-14, 16, 21-22, 24
Добронадіївка, Шевченко, 1, 5, 7, 9, 11-12, 15
Добронадіївка, Шкільна, 1-8, 8а, 9-23
Добронадіївка, Шкільний пров., 2, 4, 6, 8-9, 16
Зелений Барвінок, Весела, 7, 27
Зелений Гай, Зелена, 1, 8-12, 33
Зелений Гай, Садова, 2-6, 7а, 8-10, 13-14
Зелений Гай, Топольна, 1-3, 7-8, 15, 18
Медове, Весела, 3
Л1101 10 кВ->КТП-79 10/0.4 кВ->Ф126.09.2019 09:0026.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 82, 91, 94, 99, 101, 105
Л1101 10 кВ->КТП-79 10/0.4 кВ->Ф227.09.2019 09:0027.09.2019 17:00Плановий ремонт
Головківка, Миру, 92, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112-113, 115, 121, 126, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146